Güvenilirlik Bizi Farklı Kılar

 Üst düzey uzmanlığımız ve üretim kabiliyetimiz sayesinde, Buderus Edestahl dünyanın önde gelen nitelikli çelik üreticileri arasındadır. Bu durum beraberinde sorumluluk yüklenme becerisini getirmektedir. Temel değerlerimiz olan; esneklik, inovasyon ve kalite sayesinde siparişlerinizde baştan sona güvenilirlik sağlamak en temel  önceliğimizdir.

Yenilik / İnovasyon:

Bizim için yenilikçi olmak sadece yeni ürünler geliştirmek değil, ihtiyaçlara özel hizmet sunmaktır. Kapsamlı bilgi birikimimiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, çelik seçimi aşamasından başlayarak müşterilerimize  özel hizmet sunabilmekteyiz.

Esneklik

Kalıp çeliklerinde lider üretici olan Buderus Edelstahl olarak , müşterilerimizin ve ortaklarımızın taleplerini karşılayıp söz konusu taleplere esnek  şekilde yanıt verebiliyoruz. En karmaşık durumlarda dahi mükemmel çözümü bulabilmekteyiz.

Kalite

Rüzgar enerjisi üretim istasyonları, en sert kayalar veya motor bileşenleri gibi hassasiyet gerektiren ortamlarda dahi özel çeliklerimizin kalitesi yalnızca nihai ürünlerin kullanım ömrünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda performanslarını ve güvenliğini de artırmaktadır.